Sarah Paulson, American Horror Story: 1984’da Rol Almayacak

Diziler
İlk sezondan beri American Horror Story’nin oyuncu kadrosunda yer alan Sarah Paulson, dizinin 9. sezonunda rol almayacak.

Korku janrının klişelerini kullanarak her sezonunda farklı bir hikâyeyi izleyiciyle buluşturan American Horror Story, başarısına başarı katarak 8 sezonu geride bıraktı. 8. sezonunda önceki sezonlarla da bağlantı kurarak bir kıyamet öyküsünü ekranlara taşıyan dizi, bu yıl American Horror Story: 1984 adını taşıyan 9. sezonuyla ekranlara geri dönecek.

Ancak American Horror Story bu kez en önemli isimlerinden birinden yoksun olacak. İlk sezondan beri dizinin oyuncu kadrosunda yer alan ve hemen hemen her sezonda ana karakterlerinden birini canlandıran Sarah Paulson, 9. sezonun oyuncu kadrosunda yer almayacak. Variety’nin haberine göre Paulson’ın yeni sezonda önemli bir rolde yer almayacağı kesinleşmiş durumda.

Ryan Murphy’nin yaratıcısı olduğu American Horror Story, 9. sezonunda 80’li yılların Friday the 13th ve Halloween gibi korku sinemasına damga vurmuş slasher filmlerinden ilham alacak. Bir süre önce hazırlıklarına başlanan dizinin  9. sezon’u, 18 Eylül’de başlayacak.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up