Bizimle İletişime Geçin

Vizyondakiler

Şansa Bak (50/50)

Yayınlandı

tarihinde

Vizyon tarihi: 30 Mart 2012

Yönetmen: Jonathan Levine

Oyuncular: Joseph Gordon-Levitt, Seth Rogen, Anna Kendrick

Orijinal adı: 50/50

Yapım: ABD

Tür: Dramatik komedi

Süre: 99 dk

Yapım yılı: 2010

Dağıtımcı: Pinema

Film Hakkında: Radyo programları için metin yazarlığı yapan 27 yaşındaki Adam, nadir görülen omurga kanserine yakalanmıştır. En iyi dostunun, annesinin ve kanserle mücadele derneğindeki terapistinin yardımlarıyla, Adam hayattaki en değerli şeyleri yeniden keşfedecektir…
Gerçek bir hikayeden yola çıkılarak çekilen 50/50 adlı yapım dostluk, sevgi ve hayata tutunma üzerine mizahi bir yaklaşım getiriyor. Başrollerini Joseph Gordon-Levitt ve Seth Rogen paylaştığı filmin yönetmenliğini ise Jonathan Levine üstlenirken senaryoda gerçekten kansere yakalanan ve bu tedavi sürecini deneyimlemiş olan Will Reiser’ın imzası var…

Şansa Bak Film Afişi

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik
Yorum Yapmak İçin Tıkla

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Vizyondakiler

İlk Temas

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Yönetmen koltuğunda Atilla Barışer’ın oturduğu gerilim, bilim-kurgu türündeki “İlk Temas” filminin oyuncu kadrosunda Bekir Annıak, Bedirhan Barışer, Maksut Kesici, İrem Akçay, Mehmet Sait Aydın gibi isimler yer alıyor.

Yönetmen
Atilla Barışer

Oyuncular
Bekir Annıak
Bedirhan Barışer
Maksut Kesici
İrem Akçay
Mehmet Sait Aydın

Okumaya Devam Et

Vizyondakiler

Anka

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Anka, çocukluğunda ailesini bir kaza sonucu kaybeden Murat’ın, yıllar içerisinde bir yandan bu travmasıyla mücadele ederken bir yandan araba yarışlarında ismini duyurmasını konu ediniyor.

Yönetmen
Süleyman Mert Özdemir

Oyuncular
Ozan Akbaba
Uğur Uzunel
Deniz Işın
Atilla Şendil
Engin Hepileri

Okumaya Devam Et

Vizyondakiler

Gelin

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Film, ruhani bir varlıkla olduğunu söyleyen ve sürekli gelinlik giyen bir kadını araştırmak için kadının köyüne giden bir ekibin başından geçenleri anlatıyor.

Sosyal medyanın gündemine düşen gelinlikli kız videosu, medya patronu Saadettin Bey’in ilgisini çeker ve bu olayı araştırmak için bir ekip görevlendirir. Ruhani bir varlıkla evli olduğunu iddia eden bu gelinin bulunduğu köye giden ekip, Ecrin ve tuhaf ailesinin misafiri olacaktır. Beklenmedik sebeplerden ötürü geceyi köyde geçirmek zorunda kalan ekibi korkunç dakikalar beklemektedir.

Yönetmen
Berkay Berkman

Oyuncular
İrem Kök
Nejla Kondak
Berkay Berkman
Alp Taş
Dilan Ural

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik

Popüler