Sandra Bullock’un Üniversite Yılları Dizi Oluyor

Diziler Hollywood

Sandra Bullock, Akiva Goldsman ve John Legend, Bullock’un üniversite yıllarındaki yaşantısından esinlenen Amazon dizisi için hazırlıklara başladı.

Oscar ödüllü başarılı oyuncu Sandra Bullock’u üniversite yılları film haline getiriliyor. Greenville’deki East Carolina Üniversitesi’nde geçen dönem, Amazon tarafından ekranlara taşınacak. Bullock, Akiva Goldsman ve müzisyen John Legend ile beraber dansın ve müziğin dünyasında geçen bir dizi hazırlayacak.

K.C Perry tarafından yaratılan dizi, 1980’li yılların baskıcı kültüründe, aşkı ve en önemlisi de kendi kimliğini arayan bir kadının eğlenceli, sınırları aşan ve sıklıkla yürek burkan yolculuğunu anlatıyor. Hikâye, karşılaştıkları bütün tehlikelere rağmen kendileri gibi olmaya devam eden bir grup genç etrafında şekillenen; olağanüstü, dans dolu drag kültürünün, akıl sağlığının ve AIDS hastalığının dünyasını keşfe çıkan bir yolculuğu seyircilere sunuyor.

Henüz hazırlık sürecinin ilk aşamalarında olan dizinin adı ve yayın tarihi gibi detaylar şimdilik belirsizliğini koruyor.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up