Sandra Bullock da Brad Pitt’li Bullet Train’e Katıldı

Hollywood Manşet

Oyuncu kadrosu ile merakları üzerine toplayan “Bullet Train” filminin kadrosuna Sandra Bullock da dahil oldu.

Merakla beklenen Bullet Train‘e son olarak başarılı oyuncu Sandra Bullock dahil oldu. Deadpool, John Wick ve Hobbs & Shaw gibi filmleri yönetmiş David Leitch’in imzasını taşıyacak Bullet Train adlı aksiyon-gerilim türündeki filmin oyuncu kadrosunda Sandra Bullock ve Brad Pitt‘e Lady GagaJoey KingAaron Taylor-JohnsonZazie BeetzLogan LermanAndrew Koji, Brian Tyree HenryMasi OkaHiroyuki Sanada, Karen Fukuhara ve Michael Shannon gibi yıldız isimler eşlik ediyor.

Kotaro Isaka‘nın Japon romanı Maria Beetle’den ekrana uyarlanacak filmin senaryosunu Zak Olkewicz kaleme aldı. Brad Pitt’in Ladybug isimli bir tetikçiyi canladıracağı filmde Bullock’ın rolü hakkında ayrıntıları ise henüz açıklanmadı.

Japonya’da bir hızlı trende bulan ve görevlerinin birbiriyle bağlantılı olduğunu fark eden beş suikastçıyı anlatan film; Columbia Pictures, 87North Productions ve Fuqua Films tarafından çekiliyor. Kadrosuyla heyecanlandıran yapımın vizyon tarihi ise henüz belirsiz.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up