San Andreas’a Artçı Şok!

Dünya Yakında

Deprem temalı filmlerin en büyük bütçelisi San Andreas’a devam filmi geliyor.

Neil Widener ve Gavin James’in kaleme alacağı San Andreas 2 için hazırlıklar başladı.

İlk filmde olduğu gibi başarılı oyuncu Dwayne Johnson’ı başrolde izleyeceğiz. Filmin oyuncu kadrosunda genel bir değişiklik olmayacağı gelen bilgiler arasında. Filmin yönetmenliğini Brad Peyton yapacak. Yapımcılığını ise Beau Flynn üstleniyor.

san-andreas-movie-2015-dwayne-johnson
Dwayne Johnson’ın itfaiyeci eri Tom’u canlandırdığı filmde Alexandra Daddario, Carla Gugino ve Paul Giamatti’yi ilk filmdeki rollerinde tekrar göreceğiz.
Serinin ilk filmi California’da yaşanan ve Batı Kıyı Şeridi’nin tamamını etkileyen büyük çaplı bir deprem faciasının ardından yaşanan arama kurtarma sürecinde, itfaiye erinin yaşadıklarını konu alıyordu. 2. filmin konusu henüz belli olmasa da beklentiler yüksek.

sanandreas
473 milyon dolarlık gişe rakamı elde eden San Andreas’ın devam filminin çıkış tarihi belli olmasa da kısa bir sürede sinemalarda olacağı düşünülüyor.

_____

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up