Samuel L. Jackson Saw Filminin Başrolünde Yer Alacak

Günün Haberi

Samuel L. Jackson, Saw yeniden çevriminin başrolünde yer alacak.

2000’li yılların en çok sevilen korku türündeki serilerinden olan Saw’ın Emmy ödüllü komedyen Chris Rock tarafından yeniden beyaz perdeye taşınacağı geçtiğimiz aylarda açıklanmıştı. Komedyenin yapımcı koltuğunda oturacağı filmin yönetmenliği ise orijinal serinin 2,3 ve 4. filmlerini çeken Darren Lynn Bousman’ın üstleneceği söylenmişti.

Chris Rock’ın senaryo ekibinde de yer alacağı filmin yaratıcı ekibinde Pete Goldfinger ve Josh Stolberg yer alacak. Korku türündeki yapımın oyuncu kadrosundan gelen ilk haberlere göre, filmin başrolünü usta oyuncu Samuel L. Jackson üstlenecek. Filmde ayrıca Max Minghella ve Marisol Nichols da yer alacak.

Aynı zamanda Chris Rock, yeni Saw filminde oyuncu olarak karşımıza çıkacak. Filmde Chris Rock, bir dizi dehşet verici suçu araştıran bir dedektifi canlandıracak. Samuel L. Jackson, Chris Rock’ın canlandırdığı karakterin babasına hayat verecek. Max Minghella, dedektifin iş arkadaşını; Marisol Nichols ise dedektiflerin patronu Angie Garza’yı canlandıracak.

Merakla beklenen film, 23 Ekim 2020‘de vizyona girecek.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up