Bond’da Yaprak Dökümü Sam Mendes de Ayrıldı

Avrupa Sineması Manşet

Önce Daniel Craig ardından da yönetmen Sam Mendes. James Bond’un önemli iki ismi de sıradaki Bond filminde olmayacak.
Oscar ödüllü Sam Mendes, 25’inci Bond filminde görev almayacağını açıkladı. Mendes Galler’deki Hay Festival of Literature’da şöyle konuştu: “Harika bir yolculuktu. Her saniyesinden zevk aldım. Ama sanırım sıranın başkasına geçme zamanı geldi.”

Bond için söylenti sayısı bu haberle ikiye çıktı. Şimdilerde yeni Bond’u kimin canlandırılacağı konuşulmaya devam ediyor. Tom Hiddleston, Idris Elba’nın ardından kadın adayların da adı geçmeye başladı. Bu söylentilere bir de yönetmenin kim olacağı eklendi. Bu arada Sam Mendes, giderayak yeni Bond’a ilişkin de konuştu:
“Bu demokratik bir seçim değil. Bir sonraki Bond’u kimin canlandıracağına Barbara Broccoli. Sizi temin ederim, kararı ne olursa olsun sizi şaşırtacak. Kendisinin çok iyi olduğu bir şey ve seri bu sayede sürdürülebilecek. Bu halka açık bir seçim değil ve her şeyin seçime dayalı olduğu bir çağda bazı şeylerin olmaması daha iyi.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up