Bizimle İletişime Geçin

Hollywood

Salgın Sonrası İnsanların Sinemalara Dönüşüyle İlgili Anket Yapıldı

Salgın sosyal hayatı etkilemeye ne kadar daha devam edecek?

Yayınlandı

tarihinde

Performance Research’ün ABD’de koronavirüs salgını sonrası insanların sosyal faaliyetlere ne kadar katılacağı konusundaki anketin sonuçlarını yayınladı.

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını sosyal yaşamı durma noktasına getirdi. İnsanlar hastalığın bulaşma riskini göz önünde bulundurarak sosyal bir izolasyona çekildi. Salgının geride bırakılmasının ardından yaşamın ne kadar canlanacağı merak konusuyken, Performance Research‘ün ABD’de yaptığı anketin sonuçları merakı giderdi.

Performance Research‘ün yaptığı araştırmaya göre, koronavirüs salgınını nedeniyle artan endişe ve izolasyondan sonra, ABD’deki izleyiciler, salgın krizi azaldığında sosyal faaliyetlere geri dönme konusunda pek istekli değiller.

ABD’de 1.000 kişinin katıldığı ankette, katılımcıların %44′ü salgının ortadan kalkmasından sonra bile daha az sosyal etkinliklere katılacaklarını,% 38‘i de aynı sayıyla ve %18‘i de daha çok katılacaklarını belirtti. Ankete katılanların %47‘si büyük bir kamu etkinliğine gitme fikrinin “uzun süre korkutacağına” karar verdi.

Sinema salonları için yapılan ankette ise katılımcıların %49‘u geri dönmeleri için “birkaç ay” geçmesinin ve %28‘i güvenli olduktan sonra sinemalara gideceğini söyledi. Katılımcıların %5‘i filmlere pandemi sonrası daha sık gitmeyi planladıklarını, %58‘i ise katılımlarının değişmeyeceğini söyledi.

Ancak anket sonuçları tamamen kötü değil; %46‘sı halka açık etkinliklere her zamankinden daha fazla değer vereceğini ve %53‘ü pandemi bittikten sonra “sevdiğim etkinliklere katılmak için şimdiden yoğun bir istek duyduklarını” dile getirdi.

Kaynak: Variety

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik
Yorum Yapmak İçin Tıkla

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hollywood

Jared Leto “Al Pacino” ile Gucci Serüvenini Sürdürmek İstiyor

Jared Leto bir süre daha Al Pacino’nun oğlu olmak istiyor.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Ridley Scott filmi House of Gucci’de birlikte çalışan Jared Leto ve Al Pacino tekrar bir araya gelebilir.

Jared Leto, son olarak seyirci karşısına çıktığı Ridley Scott‘ın yıldızlarla dolu filmi House of Gucci‘de Paolo Gucci rolüyle büyük ilgi görmüştü. Rolü gereği tanınamaz bir hale bürünen Leto, SiriusXM tarafından yapılan röportajında rol arkadaşı Al Pacino‘ya övgüler yağdırdı. Leto, babası rolünde seyrettiğimiz Pacino ile Gucci serüvenini noktalamak istemediğini açıkladı. House of Gucci‘de beceriksiz bir oğulu canlandıran Leto, filmin yan konularından biri olan baba oğul ilişkilerinin farklı bir film ile seyirci karşısına çıkabileceğine değindi.

Röportajının devamında Leto, usta isim Pacino için şunları söyledi: “Setin ilk gününde benim olduğumu bilmiyordu ve yanına gelip ‘merhaba’ dedim. Ve bir şekilde beni başından savdı. Benim sadece onunla konuşmaya ya da imzasını almaya çalışan bir İtalyan olduğumu düşündü.

IndieWire

Okumaya Devam Et

Hollywood

Denzel Washington’lu The Equalizer 3 Geliyor

Filmin çekimleri bu sene içerisinde başlayacak.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Denzel Washington’ın yeniden ekranlara geleceği “The Equalizer 3″ filminin hazırlık aşamasında olduğu açıklandı.

Oscar’lı oyuncu Denzel Washington‘ın başrolünü üstlendiği aksiyon ve suç serisi The Equalizer‘ın üçüncü filmi geliyor. Sevenlerini mutlu eden haber, son olarak The Tragedy of Macbeth filminde rol alan Denzel Washington‘dan geldi. Yeni filminin tanıtım toplantısında konuşan Washington, The Equalizer 3 filminin hazırlık aşamasında olduğunu açıkladı.

Çekimlerinin 2022 yılı içerisinde başlanması planlanan The Equalizer 3 filminin yönetmen koltuğuna, serinin diğer iki filmini de yöneten Antoine Fuqua oturacak. Oyuncu kadrosuna, konusuna ve detaylarına dair bilgilerin henüz gizli tutulduğu The Equalizer 3 haberleri için Sinefesto‘yu takipte kalın.

Okumaya Devam Et

Hollywood

Aquaman and the Lost Kingdom Çekimleri Tamamlandı

Film, 16 Aralık 2022’de vizyona girecek.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

16 Aralık 2022’de vizyona girecek “Aquaman and the Lost Kingdom” filminin çekimleri tamamlandı.

DC hayranlarını sevindirecek haber, “Aquaman and the Lost Kingdom” filminin yönetmeni James Wan tarafından duyuruldu. Pandemi sebebiyle çekimleri uzun süre ertlenen Aquaman filminin devamı olacak Aquaman ve Lost Kingdom‘ın çekimleri tamamlandı. İlk olarak 2018 yılında seyirciyle tanışan Aquaman‘in ikinci filmi, 16 Aralık 2022‘de vizyona girecek.

Jason Momoa ve Patrick Wilson ile birlikte Aquaman and the Lost Kingdom‘ın yıldızlarla dolu kadrosunda Amber HeardWillem DafoeYahya AbdulMateen IINicole Kidman, Dolph LundgrenTemuera MorrisonRandall ParkIndya MooreJani Zhao ve Pilou Asbæk gibi isimler yer alıyor. Momoa aynı zamanda senarist David Leslie JohnsonMcGoldrick ile birlikte filmi de kaleme aldı.

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik

Popüler