Şahan Gökbakar – Cem Yılmaz Rekabeti Reklamlara Taşındı

Genel

Sinema gişesinde yaşadıkları rekabeti yeni bir kulvara, reklam kulvarına taşıyan Şahan Gökbakar ve Cem Yılmaz arasında kazanan belli oldu.

Şimdilerde ünlü isimleri banka reklamlarında izliyoruz. Pek çok ünlünü reklam sektörüne girmesiyle birlikte de ister istemez bir rekabet ortamı oluştu. Kıvanç Tatlıtuğ, Şahan Gökbakar, Cem Yılmaz ve Barış Arduç arasındaki rekabetin sonuçları belli oldu. Reklam reytingleri olarak da tanımlayabileceğimiz listenin ilk sırasında Şahan Gökbakar var. Gökbakar, bu liste üzerinden sektördeki en büyük rakibi Cem Yılmaz’a Instagram’dan bir göndermede bulundu. Reklam reytinglerinin fotoğrafını paylaşan Gökbakar, oynadığı reklamla en üst sırada bulunurken altında Yılmaz’ın yer alması dikkat çekti. Başarılı isim bu konuyla ilgili paylaşımı; “5 Eylül haftası, reklamımızın ilk yayın haftasının sonucu. Reklamların reyting listesi anlayacağınız. Yine beni en tepeye koydunuz, yaptığım işi baştacı ettiniz. Allah razı olsun, her zaman sizinleyim, her zaman sizdenim” notuyla yaptı.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up