Şafak Sezer’in Yeni Filmi “G.D.O. KaraKedi” 25 Ocak’ta vizyonda

Manşet Türkiye

Yapımcılığını Setra Film’in üstlendiği, Şafak Sezer’in senaryosunu yazdığı ve başrolünde oynadığı “G.D.O. KaraKedi”, 25 Ocak’ta vizyona girecek.

İstanbul Balat’ta yaşayan Gürkan, Duran ve Orhan isimli üç kardeşin başına gelen komik ve macera dolu olayları konu alan filmin yönetmen koltuğunda Murat Aslan oturuyor.

Maskeli Beşler, Kutsal Damacana, Kolpaçino gibi filmlerle seyircinin kalbinde taht kuran komedi filmlerinin usta oyuncusu Şafak Sezer’in son filmi “G.D.O. KaraKedi”, İstanbul Balat’ta yaşayan üç kardeşin hikayesini anlatıyor.

25 Ocak’ta vizyona girecek ve yönetmenliğini Murat Aslan’ın üstlendiği G.D.O. KaraKedi filminin diğer oyuncuları arasında Volkan Başaran, Serkan Şengül, Demet Bölükbaşı, Durul Bazan, Erdem Akakçe, Şener Kökkaya, Hamdi Kahraman, Seda Yıldız, Server Mutlu, Erdoğan Tuncel, Cenk Kangöz ve Melisa Aslı Pamuk yer alıyor.

Akıllısı beni bulmaz, delisi peşimden ayrılmaz…

Balatlı bir ailenin hikayesinden yola çıkan filmde üç kardeşin sıradan yaşamları sadece bir günde değişiyor. Kaza, cinayet, mafya, aşk, kız kaçırma ve bir dolu aksiyon… Taksici Gürkan, aşık Duran ve pilavcı Orhan karakterlerinin bu kadar da olmaz dedirtecek, tesadüflerle şekil almış yaşam mücadelesini anlatan film 25 Ocak’ta vizyona girecek.

Yönetmen: Murat Aslan

Senaryo: Şafak Sezer

Tür: Komedi, Aksiyon

Yapımcı : İlker Özcan – Setra Film

Yapımcı Firma: Setra Film – DLA Entertainment

Görüntü Yönetmeni: Ercan Özcan

İdari Yapımcı: Süha Kılıç & Tamer Güven

Müzik: Günseli Deniz & Bayülken

Genel Koordinatör: Uğur Atukman

Uygulayıcı Yapımcı : Aslı Çökük

Sanat Yönetmeni: Gürlek & Rıza Doğan

Kostüm : Özge Öztürk

Kurgu : Erkan Özekan

Yardımcı Yönetmen : Serhat Çakılcıoğlu

Ses: Levent İntepe

Oyuncular: Şafak Sezer, Serkan Şengül, Volkan Başaran, Seda Yıldız, Şener Kökkaya, Durul Bazan, Erdem Akakçe, Hamdi Kahraman, Demet Bölükbaşı, Melisa Aslı Pamuk, Server Mutluvolkan, Halil Kumova,  Cenk Kangöz

Yapım Yeri:  Türkiye

Yapımcı: Setra Film-DLA Entertainment

Yapım Yılı:  2012

Dağıtım Şirketi: Pinema

HD / Renkli / 97 dakika / Format: 2:35
Ses: DOLBY 5.1

Film Afişi

g.d.o-karakedi-2

© Sinefesto

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up