23 Eylül’de Başlıyor!

Etkinlikler

23 Eylül 2013’te başlayacak olan yeni öğretim dönemi öncesinde SAE İstanbul, Audio Engineering ve Digital Film & Animation programlarına yönelik bir tanıtım günüyle sizleri bekliyor!

SAE Instıtute

24 Ağustos Cumartesi günü gerçekleşecek tanıtım gününde; SAE eğitim konsepti, eğitim programları, stüdyo ve iş istasyonları hakkında detaylı bilgi edinebilir, eğitmenlerle tanışıp sorularınıza yanıt bulabilir, gün içinde düzenlenecek etkinliklere katılabilir ve merak ettiğiniz her konuyu danışabilirsiniz.

Tanıtım günü kapsamında düzenlenecek diğer etkinliklerin yanı sıra, SAE Istanbul mezunlarının katılacağı bir söyleşi gerçekleştirilecektir. Bu söyleşide SAE Istanbul mezunları; eğitim öncesi beklentileri, SAE eğitimi süresince edindikleri deneyimler, eğitim sonrası kariyer imkânları gibi konularda kendi görüşlerini belirtecek ve katılımcıların sorularını cevaplamaya çalışacaklar.

Ayrıca tanıtım günlerinde yapılacak kayıtlarda, kontenjan rezervasyon ücreti (kayıt ücreti) talep edilmeyecektir.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up