SAE Enstitüsü Eylül’de Derse Başlıyor

Türkiye

SAE Enstitüsü Eylül’de Derse Başlıyor

Medyanın farklı alanlarını içeren dört farklı eğitim programıyla, sektöre iş süreci tecrübesine sahip kişiler yetiştiren SAE (Sound of Audio Engineering) Enstitüsü, Eylül ayında açacağı Digital Medya ve Animasyo Programı ile film endüstri sektörünün taleplerine tam uyum gösteren bir öğretim programı sunuyor. Bu özel program için ön kayıtlar başladı.

Öğrencilerine tam zamanlı ve yarım zamanlı olmak üzere iki farklı öğretim programı imkanı sunan İstanbul SAE Enstitüsü, film prodüksiyonlarının tüm aşamalarını ve üç boyutlu animasyon çalışmalarını içeren ders içerikleriyle sektörün farklı alanlarında çalışma imkanı sağlayacak bir eğitim veriyor. Seçilen programa göre yarım gün ya da tam gün olarak, alınacak bilginin denenmesine dayalı eğitimlerin yüzde sekseni uygulama ağırlıklı olacak. Film prodüksiyonu aşamaları hakkında detaylı bilgilerin aktarılacağı derslerde öğrenciler temel kamera eğitimi, temel ışık eğitimi, temel montaj teorileri, temel senaryo dinamikleri ve yazım teknikleri, kurgu teorisi, senaryo resimleme(storyboard), temel bilgisayar, sinyal ve resim işlemlerini içeren teorik bilgileri aldıktan sonra, gerek bireysel gerekse gruplar halinde en modern cihazlar ve yazılım gereçleriyle hazırlanan stüdyolarda yaptıkları alıştırmalarla bilgilerini pekiştirme şansı yakalyacaklar.

Ayrıntılı bilgi için: http://istanbul.sae.edu/tr/home/

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up