“Sadece Sinema” Bugün TRT Haber’de

TV'de Sinema

“Yedinci Sanat” tutkunlarının her hafta buluşma noktası olan “Sadece Sinema”, yeni bölümüyle TRT Haber ekranlarında.

[KGVID width=”625″ height=”350″]https://www.sinefesto.com/wp-content/uploads/2014/10/Sadece-Sinema.mp4[/KGVID]

Program, Kevin Macdonald’ın son filmi “Black Sea” ile başlıyor. Amerikan sinemasının ayrıksı isimlerinden Abel Ferrara, “New York’a Hoşgeldiniz”de Dominique Strauss – Kahn’ın karıştığı skandalı perdeye taşıyor.

Adem Kılıç, Sümela’nın Şifresi ve Moskova’nın Şifresi’nin ardından bu kez Karadeniz’n efsanevi karakterlerinden “Oflu Hoca’nın Şifresi”ni çözmeye karar veriyor. 71. Venedik film Festivali’nden Jüri Özel Ödülü ile dönen “Sivas” Kaan Müjdeci imzası taşıyor. Unutulmaz kahraman “Ayı Maya” yıllar sonra yeniden aramıza dönüyor. Çağan Irmak son filmi “Unutursam Fısılda” ile iki kız kardeşin yıllar sonra hesaplaşmalarını merkeze alan bir dönem filmiyle karşımıza çıkıyor.

Bu hafta Abel Ferrara’nın yönettiği “New York’a Hoşgeldiniz”de izleyeceğimiz Gerard Depardieu’nun en iyi beş performansı özel dosyamızdaki yerini alıyor. Vizyon Eleştiri bölümümüzde ise başrollerini Kit Harington, Kiefer Sutherland ve Emily Browning paylaştığı ”Pompeii” mercek altına alınıyor.

Sunuculuğunu Ezgi Sütcü’nün üstlendiği Sadece Sinema, gösterime giren filmler, sinema dünyasının en güncel haberleri ve özel dosyalarıyla bugün 18.20’de TRT Haber’de izleyicilerin karşısına çıkacak.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up