Sacha Baron Cohen “Borat 2″da Yayınlamadığı Sahneyi Paylaştı

Hollywood Manşet

Amazon Prime Video’da gösterime giren “Borat 2″dan kaldırılan bir sahneyi Sacha Baron Cohen paylaştı.

Yönetmen koltuğuna Larry Charles’in oturduğu 2016 yapımı Borat‘ın devam filmi olan Borat Subsequent Moviefilm‘den kaldırılan bir videoyu filmin başrol oyuncusu Sacha Baron Cohen kendi Twitter hesabı üzerinden paylaştı.

ABD başkanlık seçimlerinden önce gösterime girmesine özen gösterilen film, 23 Ekim 2020 tarihinde Amazon Prime Video’da seyircilerin beğenisine sunulmuştu. Yayına girdiği günden beri en çok konuşlan yapımlardan olan Borat‘a dair en can alıcı paylaşım oyuncu Sacha Baron Cohen‘den geldi.

Sahne gereği kılık değiştirerek gerçek bir protestoya katılan Cohen‘i tanıyan halkın oyuncunun üzerine yürümesi ve karavanına kadar komedyeni kovaladığı video, Cohen‘in film çekerken yaşadığı zorlu anları gözler önüne serdi.

Hakiki bir Trump karşıtı olduğu bilinen Sacha Baron Cohen, imza attığı yeni filmiyle gerçek bir siyasi taşlamaya imza atmış görünüyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up