Ryan Reynolds’ın Yeni Projesi Belli Oldu

Günün Haberi Hollywood
Ryan Reynolds, önümüzdeki dönemlerde seyirciyle buluşması planlanan Free Guy filminin yönetmeni Shawn Levy ile yeni bir proje için bir araya gelecek.

Free Guy filmiyle 11 Aralık’ta seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Ryan Reynolds ve Shawn Levy, yeni bir proje için hazırlıklara başladı.

Skydance öncülüğünde beyaz perdeye taşınacak filmin senaryosunu Jonathan Tropper kaleme alacak. Film, 13 yaşındaki halinden yardım almak için zamanda yolculuk yapan bir adamın hikayesine odaklanacak.

Son olarak Netflix’in 6 Underground filminde boy gösteren Ryan Reynolds,The Hitman’s Wife’s Bodyguard, Red Notice, The Croods 2 filmleriyle de önümüzdeki dönemlerde seyirci karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Salgının hafiflemesi halinde yılın son çeyreğinde çekimlerine başlanması beklenen isimsiz filmin vizyon tarihi ile ilgili henüz net bir açıklama ise yok.

Kaynak: Variety

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up