Ryan Reynolds Netflix’in Dragon’s Lair Uyarlamasının Başrolünde Yer Alabilir

Diziler
1980’lerin popüler video oyunu Dragon’s Lair, Netflix tarafından ekrana uyarlanacak. Dizinin başrolünde yer alması için Ryan Reynolds ile görüşülüyor.

Netflix, The Witcher dizisinin başarısının ardından, yeni video uyarlamaları konusunda çalışmalara başladı. Plaform bu kez 1980’lerin popüler video oyunu Dragon’s Lair’ı ekrana taşıyacak.

Indiewire’ın haberine göre filmin başrolünde yer alması için Ryan Reynolds ile görüşülüyor. Vertigo Entertainment ve Underground Films’in ortak yapımı olacak fimin yönetmen koltuğunda ise Don Bluth ve Gary Goldman oturacak.

Orijinal “Dragon’s Lair” oyunu, prensesi bir kaleye kilitleyen ejderhanın elinden kurtarmaya çalışan bir şövalyeye odaklanıyor. 

Netflix, video oyunu özelinde rakiplerinin çoğundan daha başarılı oldu. Platform klasik video oyunu serisine dayanan Castlevania serisinin üçüncü sezonunu yayınladı ve animasyon dizisine dördüncü sezon onayı verdi.

Hazırlık sürecinde olan dizinin çekimlerine ne zaman başlanacağı ise henüz belli değil.

Kaynak: Indiewire

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up