Ryan Reynolds: Free Guy, Şimdiye Kadar Yaptığım En İyi Film

Hollywood

Ryan Reynolds, filmografisindeki favori filmin merakla beklenen Free Guy olduğunu açıkladı.

Ryan Reynolds, Deadpool serisiyle büyük bir ivme kazanmış, daha sonraki projeleri ilgiyle karşılanmasına neden olmuştur. Vizyona girdiği tarihten beri ilgiyle karşılanan Deadpool’dan sonra Netflix’te kısa sürede yayınlanacak  6 Underground ise oyuncunun şimdiden merakla beklenen filmi haline geldi bile.

Ryan Reynolds‘un kısa süre önce fragmanı yayınlanan yeni projesi Free Guy filmi ise önümüzdeki yıl sinemaseverlerle buluşmaya hazırlanıyor. Filmin fragmanı Ryan Reynolds’un hayranları tarafından büyük bir ilgi odağı haline geldi.

Başarılı oyuncu, önümüzdeki yıl gösterime girecek yeni filmi Free Guy‘un tanıtım çalışmaları için Brezilya’daki Comic Con’da:“Free Guy filmografimdeki favori filmim, bunun anlamı büyük çünkü ben Deadpool’u yaptım” açıklamalarında bulundu. Sevilen oyuncunun bu açıklamasından sonra Free Guy, sevenleri tarafından sabırsızlıkla beklenen filmler arasına girdi. Ayrıca Ryan Reynolds: “Yeni nesle Back to the Future’un günümüz dünyasındaki modern versiyonunu getirmek istedik” ifadelerine de yer verdi. 

Gerçek Kahraman, açık dünya oyunu olan Free City’de bir arka plan karakteri olduğunu keşfeden bir banka memurunun sıra dışı hikayesini konu ediyor. Bilmediği bir dünyanın içinde bulunan genç adam, hayatta kalabilmek için neler yapabileceğini öğrenmek zorundadır.

Kadrosunda Ryan ReynoldsJodie ComerJoe KeeryLil Rel HoweryUtkarsh Ambudkar ve Taika Waititi gibi isimleri bulunduran film, 3 Temmuz 2020’de vizyona girecek.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up