Ryan Gosling Yeniden Astronot Rolünde

Günün Haberi Hollywood
Son olarak  Neil Armstrong’a hayat verdiği First Man filminde rol alan Ryan Gosling, yeniden astronot rolüyle seyirci karşısına çıkacak.

The Notebook, Drive, Blade Runner ve La La Land gibi filmlerle Hollywood dünyasında adından başarıyla söz ettiren Ryan Gosling, yeni projesiyle beyaz perdeye geri dönüyor. Son olarak Damien Chazelle‘in First Man filminde Neil Armstrong’a hayat veren oyuncu, yeniden bir astronot rolüyle sinemaseverlerin karşısına çıkacak.

Gosling, Andy Weir romanından beyaz perdeye taşınacak The Hail Mary filminde rol alacak.

Mid90s ve The Favourite gibi filmlerin yapımcılığını üstlenen Ken Kao tarafından hazırlanacak film, dünyayı kurtarmaya çalışan bir uzay gemisinde yalnız bir astronot üzerinde yoğunlaşıyor. 

Phil Lord ve ve Chris Miller’ın yönetmen koltuğuna oturacağı filmin hakları Fox ve New Regency tarafından satın alındı. Filmin çekim tarihleri ve kadrosunda başka kimlerin yer alacağı ise belli değil.

Kaynak: Variety

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up