Ryan Gosling ve Chris Evans Netflix’in yeni projesinde bir araya geliyor

Hollywood
Ryan Gosling ve Chris Evans, Russo Kardeşlerin yöneteceği Netflix yapımı The Gray Man filminin başrolünü üstlenecek.

Ryan Gosling, Avengers: Endgame ekibinin yeni Netflix filminde Chris Evans ile ekran karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Mark Markney‘nin çok satan romanından uyarlanacak The Grey Man‘in yönetmenliğini Russo Kardeşler üstlenecek.

Joe Russo, filmin senaryosunu Endgame‘in senaristleri Christopher Markus ve Stephen McFeely ile birlikte kaleme alacak. Filmin başrolünde Ryan Gosling ve Marvel evreninden tanıdığımız Chris Evans yer alacak.

The Grey Man, eski CIA üyesi olan bir katile odaklanıyor. Filmde Court Gentry’ye hayat veren Gosling, eski meslektaşı Lloyd Hansen (Evans) ile karşı karşıya gelerek büyük bir kaosun içerisine sürüklenecektir.

Film hakkında konuşan Joe Russo, “Fikir yeni bir seri oluşturmak ve bir evren inşa etmek için ideal. Hepimiz ilk filme bağlıyız ve bu bizi ikinci filme götürmek için harika bir yol olacak” dedi.

200 milyon dolarlık bütçesiyle Netflix‘in en büyük yapımı olacak filmin çekimlerine ne zaman başlanacağı ise henüz belli değil.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up