Russo Kardeşler’den Cherry Filmi Geliyor

Hollywood

Son olarak Avengers: Endgame’e imza atan Russo Kardeşler’in yeni filmi Cherry’den ilk görsel yayınlandı.

Marvel Evreni’nin en meşhur yönetmenlerinden olan Russo Kardeşler, son olarak yönettikleri Avengers: Endgame filminin başarının ardından bir süre Marvel filmlerinden uzak kalma kararı alarak küçük ölçekli bir film olan Cherry’nin çekimlerine başladılar.

Tom Holland‘ın başrolünü üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Ciara BravoBill SkarsgårdJack ReynorForrest GoodluckMichael Gandolfini, Jeff Wahlberg ve Kyle Harvey gibi isimler yer alacak.

Nico Walker‘ın kitabından uyarlanan filmin senaryosunu The Path dizisiyle tanınan Jessica Goldberg ve Angela Otstot kaleme aldı. Walker’ın gerçek hayat hikâyesinden esinlenen film, Irak’ta sıhhiye olarak görev yaptıktan sonra evine döndüğünde ciddi ruhsal sorunlar yaşayan ve uyuşturucu bağımlısı olan Walker’ın genç bir askerden banka soyguncusuna dönüşme hikâyesini anlatıyor.

Film için henüz resmi bir vizyon tarihi açıklanmadı.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up