Russo Kardeşlerden ‘Avengers 4’ İpuçlu Fotoğraf Geldi

Hollywood

Russo kardeşlerin paylaştığı gönderi, sabırsızlıkla beklenen ‘Avengers 4’ filminin ipuçlarını mı taşıyor?

Avengers 4 için heyecan giderek büyürken, Russo kardeşlerden gelen yeni gönderi kafaları iyice karıştırdı. Serinin merakla beklenen yeni devam halkasıyla ilgili hiçbir açıklamada bulunmayan yönetmenlerin yeni sosyal medya paylaşımı üzerine Marvel hayranları adeta birer dedektife dönüştü ve ipuçlarını birleştirmek için büyük yarış başladı.

Paylaşılan fotoğrafta filmin yönetmenlerinden Joe Russo’yu sette otururken görüyoruz. Gönderinin metninde ise ‘Dikkatli bakın’ yazıyor. İpucunun ne olduğundan bile habersiz olduğumuz için biz de tüm Marvel hayranları gibi teoriler üretmenin ötesine gidemiyoruz. İşte gönderiyle ilgili paylaşılan teoriler;

Yukarıdaki teori fotoğrafta dekorlar ile, “Avengers 4″ün resmi ismi olacağı iddia edilen “End Game”in yazdığını iddia ederken, aşağıdaki teori ise fotoğrafa 4 A harfinin yerleştirilmiş olduğunu iddia ediyor.

Eğer filmde Şrek ya da Homer Simpson yer alsaydı bu gerçekten inanılmaz olurdu. Gel gelelim en akıllıca teorilerden biri de detaycı bir sosyal medya kullanıcısından geliyor.

Son fotoğrafta yer alan dekor mini kuantum makinesi. Ant-Man ve Wasp’ın film sonrası sahnesinde de gördüğümüz teknolojik alet filmin kırılma noktasını işaret ediyor olabilir.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up