Russian Doll 2. Sezon Onayını Aldı

Diziler Günün Haberi

İlk sezonuyla Netflix’in en popüler dizileri arasına giren Russian Doll 2. sezon onayını aldı.

Geçtiğimiz Şubat ayında ilk sezonuyla ekran karşısına geçen ve seyirciler tarafından ilgiyle karşılanan Netflix dizisi Russian Doll, 2. sezonuyla ekranlara geri dönecek. Dizinin yaratıcısı ve başrol oyuncusu Natasha Lyonne, dün gece sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımla dizinin 2. sezonuyla ekranlara geri döneceğini duyurdu.

Russian Doll, Nadia’nın sıkışıp kaldığı bir günü, 8 bölüm üzerinden anlatır. Nadia bir bilgisayar programcısıdır. Arkadaşlarının 36. yaşını kutlamak için düzenlediği partiye katılan Nadia, o gece partiden çıktıktan sonra bir taksinin çarpması sonucu ölür. Ancak sonra gözlerini yeniden açar. Yine aynı partide aynı günü yaşamaktadır. İlk önce başına gelenlere anlam veremeyip tüm bunların aldığı uyuşturucunun etkisi olduğunu düşünen Nadia, sürekli ölüp tekrar bu geceye dönünce yaşanan bu durumun arkasında çok daha tuhaf nedenler olduğunu anlar. Aynı günü tekrar tekrar yaşamak zorunda kalan Nadia, bir yandan bu döngüden çıkmanın yolunu ararken, bir yandan da hayatıyla ilgili gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalır.

8 bölümden oluşacak ikinci sezonun ne zaman yayınlanacağı konusunda ise henüz resmi bir açıklama yapılmadı.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up