Rosamund Pike’li “A Private War”ın İlk Fragmanı Yayınlandı

Hollywood

Gerçek bir hikayeden uyarlanan ve başrolünü Rosamund Pike’nin üstlendiği ‘A Private War’ filminden ilk fragmanı yayınlandı.

Rosamund Pike’ın ünlü savaş muhabiri Marie Colvin’e hayat verdiği biyografik savaş filmi “A Private War”un ilk fragmanı yayınlandı.

Önümüzdeki ödül sezonunda adını bolca duymayı beklediğimiz filmin oyuncu kadrosunda Jamie Dornan, Stanley Tucci, Tom Hollander, Corey Johnson, Alexandra Moenve Jérémie Laheurte gibi isimler bulunuyor. Senaryosunu Arash Amel’in yazdığı filmde yönetmen koltuğunda Matthew Heineman oturuyor.

Haberciliğin saldırı altında olduğu bir dünyada Marie Colvin, (Rosamund Pike) çağımızın en tanınan savaş muhabirlerinden biridir. Tamamıyla korkusuz ve asi bir insan olan Colvin, dünyanın dört bir yanındaki cephe hatlarına giderek sessizlerin sesi olmaya çalışır ve sürekli cesaretin sınırlarını zorlar. Sri Lanka’da bir el bombası yüzünden yaralandığından beri karakteristik bir göz bandı takan muhabir, hala Londra’nın seçkin kesimleriyle olduğu kadar diktatörlerle yüzleşirken de rahattır. Sevgi dolu ilişkilerini feda eden Colvin’in tanık olduğu travma onu etkilemeye başladığı zaman özel hayatı da zamanla çözülmeye başlar. Savaşın gerçek bedelini gösterme hedefi, onu şimdiye kadarki en tehlikeli görevine yönlendirir. Colvin’in yolu, ünlü savaş fotoğrafçısı Paul Conroy (Jamie Dornan) ile birlikte kuşatma altındaki Suriye şehri Humus’a düşer.

“A Private War” 2 Kasım’da Amerika’da vizyona girecek. Ülkemiz için henüz vizyon tarihi belli değil.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up