Rocky belgeseli yakında seyirciyle buluşacak

Diziler
Rocky serisinin perde arkasını anlatan “40 Years of Rocky: The Birth of a Classic” isimli belgesel önümüzdeki günlerde dijital platformlarda sinemaseverlerle buluşacak.

Oscar ödüllü Rocky serisinin perde arkasını anlatan 40 Years of Rocky: The Birth of a Classic, Sylvester Stallone seslendirmesiyle yakında dijital platformda yayınlanacak.

Indiewire’da yer alan habere göre bu yıl 40’ıncı yılını kutlayan filmin çekim sürecinde yaşanları anlatan belgesel serisi 8 bölüm halinde seyirci karşısına çıkacak. Serinin başrol oyuncusu Sylvester Stallone‘un seslendirmesiyle hazırlanan belgeselin yönetmenliğini ve yapımcılığını Derek Wayne Johnson üstleniyor.

Belgeselle ilgili açıklama yapan Johnson, “Bu belgesel ‘Rocky’ hayranları ve sıradan izleyiciler için altın değerinde. İzleyiciler, yönetmen John Avildsen’in ev filmleri, prova çekimleri ve filmin yapımından perde arkasının yanında daha önce hiç görmedikleri yeni hikâyeler ve görüntüleri de izleyecekler” dedi.

Belgesel, 9 Haziran’da Apple TV ve Amazon üzerinden yayınlanacak. 

Kaynak: IndieWire

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up