Robert Pattinson Yeni Bond Olabilir

Hollywood

Ünlü yönetmen Danny Boyle yeni James Bond karakterinin Robert Pattinson olması gerektiğini söyledi.

Trainspotting, 28 Gün Sonra, Milyoner ve 127 Saat gibi önemli filmlere imza atan İngiliz yönetmen Danny Boyle, Bond karakterine dair önemli açıklamarda bulundu.

Son dönemlerde kariyerinde önemli bir yükseliş sağlayan ve herkesin merakla beklediği Batman filminde Kara Şövalye’yi canlandıracak olan Robert Pattinson, bir sonraki Bond karakteri için güçlü adaylar arasında yer alıyor.

Nitekim usta yönetmen Danny Boyle, Pattinson’ın son filmi High Life’taki performansından çok etkilendiğini dile getirerek: “Çok garipti çünkü orada oturmuş şunu düşünüyordum: Aman Tanrım, onu bir sonraki James Bond yapmalılar.” açıklamalarında bulundu.

Pattinson’ın James Bond rolü için fazla genç olup olmadığı sorusuna ise; “Hayır, kesinlikle değil. 30’lu yaşlarında olmalı. Sean Connery rolü aldığında kaç yaşındaydı ki? Pattinson şimdi hazır.” diye cevap verdi.

Rol için en güçlü adaylar arasında Idris Elba, Tom Hardy, Tom Hiddleston, Henry Cavill gibi isimler yer alsa da Pattinson’ın yükselen başarısı ilerleyen günlerde rol için yeterli sayılabilir.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up