Robert Pattinson ve Johnny Depp’li Waiting For The Barbarians’tan fragman

Günün Haberi Hollywood
Kolombiyalı sinemacı Ciro Guerra‘nın yönetmenliğini üstlendiği, başrollerinde Johnny Depp, Mark Rylance ve Robert Pattinson’ın yer aldığı Waiting For The Barbarians filminden ilk fragman yayınlandı.

2018 yapımı Göç Mevsimi filmiyle Cannes Film Festivali‘nde adından övgüyle söz ettiren Ciro Guerra‘nın imzasını taşıyan Waiting For The Barbarians, önümüzdeki aylarda seyirciyle bulışacak.

Nobel Ödüllü yazar John Maxwell Coetzee‘nin aynı isimli kitabından beyaz perdeye uyarlanan filmin oyuncu kadrosunda Johnny Depp, Robert Pattinson ve Mark Rylance gibi isimlerin yer alıyor. İsimsiz bir imparatorluğun çölde bulunan sınır kasabasında yaşanılanlara odaklanıyor. Bir sulh yargıcı olan Mark Rylance, “barbarları” yakalamak için gönderilen bir albayın sergilediği tutumla karşı karşıya kalarak imparatorluğa olan inancını kaybediyor.

Film, 7 Ağustos 2020 tarihinde dijital olarak gösterime girecek.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up