Robert Pattinson, Tenet senaryosunu bir sihirbazlık numarasına benzetti

Günün Haberi Hollywood
Robert Pattinson, rol aldığı Tenet filmini bir mühendislik başarısı ve sihirbazlık numarası olarak değerlendirdi.

Önümüzdeki aylarda sinemalarda seyircileriyle buluşacak olan Christopher Nolan imzalı Tenet filminin başrol oyuncusu Robert Pattinson, filmin senaryosuyla ilgili yeni açıklamalarda bulundu.

Pattinson, filmin belirli bir türe ait olmadığını söylerken, seyirciyi her an şaşırtan senaryosunu, “Bir sihirbazlık numarası ve mühendislik başarısı” olarak değerlendirdi.

“İlk okuduğumda, yazının yaratıcılığından çok etkilenmiştim. Bunu gerçek bir filme nasıl dönüştüreceklerini düşündüm. Bazı sahneleri zihinde bile anlamak karışıkken, onları gerçek filme aktarmak tamamen imkansız görünüyordu.” diyen Pattinson, filmin senaryosunu anlamakta hayli güçlük çektiğini dile getirdi.

Uluslararası bir casusluk hikayesi olarak açıklanan filmin kadrosunda John David Washington, Elizabeth Debicki, Aaron Taylor-Johnson, Kenneth Branagh, Clémence Poésy, Dimple Kapadia ve Michael Cain gibi isimler de yer alıyor.

Vizyon tarihi geçtiğimiz günlerde ertelenen Tenet filmi 12 Ağustos’ta seyirciyle buluşacak.

Kaynak: Entertainment Weekly 

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up