Robert Pattinson ve Nicholas Hoult Batman İçin Test Çekimlerinde

Hollywood

Matt Reeves’in yazıp yöneteceği The Batman’de sevilen kahramanı canlandırmak için Robert Pattinson ve Nicholas Hoult ile test çekiminin gerçekleştirileceği açıklandı.

Matt Reeves‘in uzun süredir senaryosu üzerinde çalıştığı Batman filmi için geçtiğimiz günlerde yeni bir iddia ortaya atılmıştı. Filmde Bruce Wayne (Batman) karakterini canlandırması için Robert Pattinson ile anlaşmanın tamamlandığı söylendi.Çıkan haberlerin ardından yeni Batman’in Robert Pattinson olacağına kesin gözüyle bakılmaya başlandı. Ancak bugün paylaşılan yeni bilgiye göre, Pattinson üzerinde henüz karara varılmadığı anlaşılıyor.

Robert Pattinson’ın yanı sıra Nicholas Hoult isminin de Batman rolü için gündemde olduğu belirtiliyor. Umberto Gonzalez’in aktardığına göre, stüdyonun Batman rolü için Pattinson’ın yanı sıra Hoult’u da değerlendirmeye aldığını ve her iki oyuncunun da çok yakında test çekimlerine katılacağını belirtiyor. Gonzalez’e göre bu test çekimleri sırasında her iki oyuncunun da Batman kostümü içinde nasıl göründüğüne bakılacak.

Bruce Wayne’in bir olayın arkasındaki gizemi çözmeye çalışmasını konu alacak olan filmin 90’lı yıllarda geçmesi bekleniyor. Batman’in en zorlu düşmanlarından Penguin ile karşı karşıya kalmasını konu alacak film, birden fazla kötü karakteri de beraberinde getireceğini gösteriyor.

25 Haziran 2021’de vizyona gireceği açıklanan The Batman’in çekimlerine bu yılın sonbahar aylarında başlanması bekleniyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up