Robert De Niro ve Julianne Moore Aynı Dizide

Diziler

Julianne Moore ve Robert De Niro, 90’lı yıllarda geçecek bir dizide buluşuyor.

Usta yönetmen David O. Russel’in yeni projesinde yer almayı kabul eden Robert De Niro ve Julianne Moore, yedi bölümden oluşması planlanan dizide başrol oynayacak. Henüz ismi açıklanmayan dizinin ‘suç’ türünde olması muhtemel.

Son olarak ‘Stajyer’ filminde Ben Whittaker karakterine hayat veren Robert De Niro, yönetmen David O. Russel ile daha önce ‘Umut Işığım’ ve ‘Joy’ filmlerinde birlikte çalıştı. De Niro 1974 yılında ‘Godfather’ filmindeki başarılı oyunculuğuyla ‘En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Oscarı’nı almıştı. 72 yaşındaki usta oyuncunun iki Oscar ve bir Altın Küre Ödülü olmak üzere toplam üç ödülü bulunuyor.

Beş kez Oscar’a aday gösterilen Amerikalı oyuncu Julianne Moore, 2014 yılında ‘Still Alice’ filminde gösterdiği performansıyla hem BAFTA hem de 87. Akademi Ödülleri töreninde ‘En İyi Kadın Oyuncu’ ödülünü almayı başardı. 55 yaşındaki Moore oyunculuğun yanı sıra çocuk kitabı yazarlığı da yapıyor.

İkilinin bir arada olduğu Being Flynn filminden bir fragmanla haberimizi sonlandırıyoruz.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up