Robert De Niro: Tehdit Edildim

Hollywood
Usta oyuncu Robert De Niro, kendisini taciz ve cinsiyet ayrımcılığıyla suçlayan eski asistanı tarafından tehdit edildiğini öne sürdü.

Eski asistanı tarafından cinsiyet ayrımcılığı ve tacizle suçlanan Robert de Niro; iddiaların gerçeği yansıtmadığını, kişisel bilgilerinin açığa çıkarılması ve yayılmasıyla tehdit edildiğini öne sürdü.

Robinson‘ın cinsiyet ayrımcılığı ve taciz suçlamasıyla ekim ayında açtığı 12 milyon dolarlık tazminat davasına; kendisine verdiği bütçeyi kötüye kullandığı ve işten kaytardığı suçlamalarıyla 3 milyon dolarlık tazminat davasıyla karşılık veren usta oyuncundan yeni bir hamle daha geldi.

Robert De Niro‘nun avukatları, Robinson‘u kendisine dava açmadan önce istediğini vermediği takdirde, Hollywood yıldızının en karanlık sırlarını açığa döken bir kitap yazmakla tehdit ettiğini iddia etti.

Mahkeme kayıtlarına göre Robinson aynı zamanda e-posta yoluyla eski patronunun karakter özelliklerini de yazmakla tehdit etti. Avukatlar, söz konusu e-posta hakkında daha fazla detay vermedi.

Graham Chase Robinson dava dilekçesinde De Niro‘nun kendisine küfür ettiğini, zorla fiziksel temasta bulunduğunu, cinsel içerikli yorumlara maruz bıraktığını ve ahlaksız şakalar yaptığını iddia etmişti. Ünlü oyuncunun avukatlarının açtığı dava da ise en çok Robinson‘ın iş yerinde saatlerce efsane dizi Friends‘i izlediği suçlaması dikkat çekmişti.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up