Robert De Niro Restoran Zincirini Genişletiyor

Genel Günün Haberi

Oyunculuğunun yanı sıra girşimcilikte de başarılı olan Oscar’lı oyuncu Robert De Niro, 1994’te açmaya başladığı restoran sayısını 39’a çıkardı.

İlk Nobu adlı Japon-Peru füzyon restoranını 1994 yılında açan Robert De Niro, ortakları ile beraber Londra ve Ibiza’da 2017’de, Marbella’da ise bu yıl olmak üzere üç yeni Nobu Oteli açtı. Bugün De Niro, ortakları şef Nobuyuki “Nobu” Matsuhisa ve film yapımcısı-girişimci Meir Teper ile birlikte 39 restoranın sahibi. Üçlünün aynı zamanda sekiz tane de lüks oteli var.

Film ve hizmet sektörünün iki tutkusu olduğunu söyleyen De Niro, CNN International’da yaptığı konuşmada “Her ikisinin de bütçesi var, her ikisi de yaratıcılık içeriyor. İkisi de girişim. Filmler de bir çeşit girişim. Para harcamak zorundasınız” dedi.

Gelecek planları arasında Nobu Rezidansı açmayı düşünen ortakların, halen yapımı süren rezidansının 2019’da Toronto’da açılacağı bekleniyor.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up