Ridley Scott’ın Yeni Filminde Lady Gaga Rol Alacak

Hollywood

Ridley Scott, Maurizio Gucci cinayetini konu alacak yeni bir film için çalışmalara başladı. Filmin başrolünü geçtiğimiz yıl A Star Is Born ile büyük beğeni toplayan Lady Gaga üstlenecek.

Blade Runner, Alien, Gladiator gibi sinema tarihinde büyük beğeni toplayan filmlere imza atan Ridley Scott, yeni projelerine hız kesmeden devam ediyor. Eric Jager‘ın aynı isimli romanından sinemaya uyarlanacak The Last Duel filminin yönetmenliğini üstlenecek usta yönetmen, aynı zamanda bir sonraki filminin hazırlıklarına da başladı.

Maurizio Gucci cinayetini konu alan filmin başrolünde geçtiğimiz yıl A Star Is Born’daki performansıyla Oscar’a aday olan Lady Gaga yer alacak. Oyuncu ve şarkıcı kimliğiyle tanınan ünlü yıldız, filmde Guccio Gucci’nin torunu olan Maurizio Gucci’nin eski eşi ve Maurizio’nun ölümünden sorumlu olduğu gerekçesiyle suçlu bulunarak senelerce hapis yatan Patrizia Reggiani’ye hayat verecek.

Çekim tarihleri henüz belli olmayan filmle ilgili gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up