Ricky Gervais: Havuzlu villada karantinadan şikâyeti kesin

Hollywood
Sivri dilli mizah anlayışıyla Hollywood camiasının en çok konuşulan isimlerinden biri olan Ricky Gervais, koronavirüs salgını nedeniyle evde kalmak zorunda olan ünlülerin memnuniyetsizliklerini eleştirdi.

Gelecek hafta After Life dizisinin ikinci sezonuyla seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Ricky Gervais, eleştiri oklarını bu kez ünlü kişilere çevirdi. “Havuzlu villada karantinadan şikayeti kesin!” diyerek sert bir eleştiride bulunan Gervais, sağlık çalışanlarına olan minnetini dile getirdi.

The Sun gazetesine konuşan Gervais, “Sağlık çalışanları 14 saatlik nöbetlerle çalışıyorlar ve hiç şikayet etmiyorlar. Acılı izler bırakan maske takmak zorundalar ve hem kendilerinin hem de ailelerinin sağlıklarını tehlikeye atıyorlar. Ama sonra birilerinin havuzlu villalarında şikayet ettiklerini görüyorum. Ve dürüst olmak gerekirse bunu görmek istemiyorum” dedi.

Kaynak: thesun

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up