Rick and Morty’nin 4. Sezonundan İlk Fragman

Diziler Günün Haberi

Rick and Morty’nin merakla beklenen 4. sezonundan ilk fragman yayınlandı. Sevilen dizi 10 Kasım’da seyirciyle buluşacak.

Son yılların en çok sevilen animasyon dizilerinden biri olmayı başaran Rick and Morty’nin ekranlara geri döneceği tarih açıklandı. Dizinin 10 Kasım tarihinde yayınlanacağı duyuruldu.

Dan Harmon ve Justin Roiland tarafından tasarlanan dizi, 2. sezonunun ardından yaklaşık 2 yıl ekranlardan uzak kalmıştı. 2017 yılından yayınlanan 3. sezonu ilgiyle karşılanan Rick and Morty, uzun süren görüşmelerin ardından Adult Swim’den 70 yeni bölüm için resmi onayı almıştı.

Rick and Morty, çılgın bir bilim insanı olan Rick ile torunu Morty’nin birbirinden tuhaf, bir o kadar da eğlenceli maceralarını anlatıyor. Bu uyumsuz ikili, bazen paralel bir evrende bazen de galaksinin uzak köşelerinde tehlikeli maceralara atılırken, yolları tuhaf karakterlerle ve dünyalarla kesişiyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up