Dijital 11 ay önce

Sinefesto

Rian Johnson, Yeni Filminin İsminden Yakındı

Rian Johnson, Glass Onion: A Knives Out Mystery'nin başlığında 'Knives Out' yazmasından yakındığını söyledi .

Johnson, 2019'da yayınlanan Knives Out'un kendi bağımsız hikayesi olacak bir devam filmi yapmak için çok uğraştı ve ilk filmden yalnızca dedektif Benoit Blanc yeni filmin kadrosuna dahil oldu.

Yönetmen The Atlantic'e verdiği bir röpotajda “Onları kendi kendine yeten hale getirmek için çok uğraştım. Dürüst olmak gerekirse, başlığımızda A Knives Out Mystery olduğu için kızgınım. Sadece Glass Onion olarak adlandırılmasını istiyorum." dedi.

Johnson ekledi, “İlk filmi beğenen herkesin serinin bir sonraki filminin bu olduğunu bilmesini istiyorum ama aynı zamanda benim için çekici olan her seferinde raftan yeni bir roman çıkması.”

2017 yapımı Star Wars: The Last Jedi'ı da yöneten ve yazan yapımcı, bir üçlemenin ikinci filmi olmasına rağmen filme de bir son vermeye çalıştığını anlattı.

“Yaptığım Star Wars filmine de harika bir son vermeye çalıştım. Sonları o kadar çok seviyorum ki, üçlemenin orta bölümünü yaparken bile ona bir son vermeye çalıştım. Kendisinden önce gelen her şeyi yeniden bağlamsallaştıran ve onu kendi başına güzel bir nesne haline getiren iyi bir son; bir filmi film yapan şey budur.” dedi.

Deadline.

İlginizi Çekebilir