Resmen Onaylandı: Daniel Craig James Bond Serisine Dönüyor

Hollywood Manşet Yakında
Resmen Onaylandı: Daniel Craig James Bond Serisine Dönüyor

Son filmden sonra epeyce gündemi işgal eden Daniel Craig’in Bond serisini bırakması nihayet neticeye ulaştı. Daniel Craig, James Bond serisinde son bir filmde daha oynayacağını açıkladı.

Craig “Bu konuda biraz ağzı sıkı davrandım. Tüm gün boyunca röportajlar veriyordum ve insanlar bana bunu soruyordu. Çekingen olmayı tercih ettim. Ama eğer doğruları konuşacaksam sana söylemeliymişim gibi hissediyorum” dedi.

Craig ardından Colbert’in “Burada müjdeyi verebiliriz o zaman. Daniel Craig, James Bond olarak dönecek misin?” şeklindeki sorusuna da “Evet” yanıtını verdi.

Bilindiği üzere Daniel Craig James Bond serisine dönmemek üzere veda etmiş, ancak yapımcılar onu ikna etmek için servet teklif etmişti. Sonrasında birçok adayın adı ortaya atılsa sa Bond hayranları bu adaylara pek de olumlu tepkiler vermemişti.

Geçtiğimiz günlerde James Bond’un sosyal medya hesabından 25. Bond filminin 2019‘da vizyonda olacağı ilan edilmişti.

Seriye veda eden yönetmen Sam Mendes’in yerini ise Christopher Nolan’ın alacağı iddialar arasında.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up