Bizimle İletişime Geçin

Yayınlandı

tarihinde

Reminiscence

Yönetmen koltuğuna Lisa Joy’un oturduğu Hugh Jackman ve Rebecca Ferguson’lı bilim kurgu filmi “Reminiscence”ten fragman paylaşıldı.

Westworld dizisi ile tanınan Lisa Joy‘un yeni filmi “Reminiscence“ten fragman seyircilerin beğenisine sunuldu. Hugh Jackman ve Rebecca Ferguson‘ın başrollerini paylaştığı filmin yapımcılığını Jonathan Nolan üstleniyor. Bilim kurgu türünde çekilen filmde Hugh Jackman ve Rebecca Ferguson‘a Thandiwe Newton, Natalie Martinez, Angela Sarafyan ve Daniel Wu eşlik ediyor.

Filmin konusu: Distopik bir gelecekte yaşanan iklim değişikliği, Miami’nin sular altında kalmasına neden olur. Sorunlar bununla da sınırı kalmaz, gece gündüz kavramını yok olur ve sadece gece yaşanmaya başlar. Böyle bir dünyada yaşayan bir bilim adamı olan Nick Bannister, insanlara unuttukları şeyleri hatırlatmaya çalışmaktadır. Nick, kendisine gelen danışanlarına, sordukları sorularla onları geçmişe götürüp, geliştirdiği teknoloji ile hatırlamak istedikleri şeylerin ortaya çıkmasına yardımcı olur. Kendisi için önemli bir anahtarı kaybeden gizemli bir kadın, Nick’e gelerek anahtarı bulması için yardımcı olmasını ister. Anahtarı bulmak için genç kadınla vakit geçirmeye başlayan Nick, kendisini beklenmeyen bir ilişkinin içerisinde bulur. Artık sevgilisi olduğunu kadının, anahtarını bulmak için geçmişini öğrenmek zorunda kalan Nick, tehlikeli durumlarla karşı karşıya kalacaktır.

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik
Yorum Yapmak İçin Tıkla

Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fragmanlar

“Belfast”tan Yeni Fragman Yayınlandı

Ödül sezonunun iddialı yapımlarından biri olan “Belfast”tan yeni fragman yayınlandı.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Siyah-beyaz formatta çekilen “Belfast” filminden yeni fragman seyircilerin beğenisine sunuldu.

Kenneth Branagh‘ın yazıp yönettiği siyah-beyaz film “Belfast“tan yeni bir fragman yayınlandı. Ödül sezonunun iddialı yapımları arasında gösterilen film, 1960’ların Kuzey İrlanda’sında geçiyor. 12 Kasım‘da sinemalarda vizyona girecek Belfast filminin oyuncu kadrosunda Jude Hill, Ciaran Hinds, Jamie Dornan, Caitriona Balfe ve Oscar ödüllü oyuncu Judi Dench yer alıyor.

1960’ların sonunda çalkantılı olaylar yaşayan bir çocuk ve işçi sınıfı ailesinin hayatına odaklanan film, seyircilerine 97 dakikalık bir şölen sunmaya hazır.

Okumaya Devam Et

Fragmanlar

Olivia Colman’lı “The Lost Daughter”dan Fragman

17 Aralık’ta sinemalarda, 31 Aralık’ta Netflix’te ekranlara gelecek.

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

Maggie Gyllenhaal’un ilk yönetmenlik deneyimi olan “The Lost Daughter”dan fragman yayınlandı.

Olivia Colman‘ın başrolünde yer aldığı “The Lost Daughter” filminden fragman yayınlandı. Maggie Gyllenhaal‘un ilk yönetmenlik deneyimi olan film, Elena Ferrante’nin aynı adlı romanından esinlendi.

Venedik Film Festivali’nde prömiyer yapan The Lost Daughter‘ın oyuncu kadrosunda Colman‘a Dagmara Domińczyk, Peter Sarsgaard, Paul Mescal, Oliver JacksonCohen, Ed Harris ve Jack Farthing eşlik ediyor. 17 Aralık‘ta sinemalarda gösterime girecek film, 31 Aralık‘ta Netflix‘te ekranlara gelecek.

Filmin konusu: İngilizce öğretmeni olan Leda, kendisini işine ve çocuklarıya adayan bekar bir annedir. Kızları babalarıyla birlikte olmak için evden ayrıldığında Leda kendisini fazlasıyla yalnız hisseder. Bu histen uzaklaşmak isteyen Leda, Güney İtalya’da küçük bir sahil kasabasında tatil yapmaya karar verir. Ancak sakin ve sessiz geçen birkaç günün ardından Leda’nın tanıştığı rahatsız edici bir aile, Leda’nın geçmişiyle yüzleşmek zorunda kalmasına neden olur.

Okumaya Devam Et

Fragmanlar

Peacemaker Dizisinden Fragman Yayınlandı

Peacemaker, 13 Ocak 2022 tarihinde HBO Max’te prömiyer yapacak

Yayınlandı

tarihinde

tarafından

DC Fandome sanal hayran etkinliği sırasında ilk sezonu sekiz bölümden oluşan “Peacemaker” dizisinden de fragman yayınlandı.

Hafta sonu düzenlenen DC Fandome sanal hayran etkinliği sırasında The Suicide Squad spin off’u “Peacemaker” dizisinden fragman yayılandı. HBO Max‘te ekranlara gelecek dizide John Cena filmde de olduğu gibi yine Peacemaker karakterine hayat verecek.

13 Ocak 2022 tarihinde HBO Max‘te prömiyer yapacak dizinin bölümlerini James Gunn‘la birlikte Jody Hill, Rosemary Rodriguez ve Brad Anderson gibi isimler yönetti. İlk sezonu sekiz bölümden oluşan dizinin oyuncu kadrosunda Cena‘ya Steve AgeeDanielle Brooks, Jennifer Holland ve Chuckwudi Iwuji gibi isimler eşlik ediyor.

Kendini dünya barışına adamış çılgın bir kahramanın hikayesini konu alan Peacemaker,  yönetici yapımcısı Matt Miller tarafından “işyeri komedisi” olarak nitelendirdi.

Okumaya Devam Et
Sponsorlu İçerik

Popüler