Red 2: Anthony Hopkins de “Emekli ve Çok Tehlikeli”

Dünya

Red 2

Emekli CIA ajanları “Red 2” ile görev başına dönüyor. Açılımı “emekli ve çok tehlikeli” (Retired, Extremely Dangerous) olan Red’in devam filminde John Malkovich, Bruce Willis ve Helen Mirren’a efsanevi oyuncu Anthony Hopkins eşlik ediyor.

Sinemaseverlerin olduğu kadar sinema dünyasının da hayranı olduğu Hopkins, Bruce Willis’in de deyimiyle, ekibin motivasyonunu hayli yükseltmişe benziyor. Zorunlu emekliliğe ayrılan ajan Victoria rolünde Oscar ödüllü oyuncu Helen Miller, filmin kadrosunda daha önce “Hitchcock” filminde bir arada geldiği Anthony Hopkins’in adını duymanın kendisini çok heyecanlandırdığını dile getiriyor: “Devam filmini çekmeyi düşündüklerini öğrenince adeta göklere çıktım. Hemen programımda bir boşluk yaratmam gerektiğini düşündüm.”

Dövüş sanatları uzmanı rolünde Koreli oyuncu Lee Byung-hun’a yer veren Red 2’de emekli ajanların maceralarına katılan isimler arasında Catherine Zeta Jones da bulunuyor.

Euronews

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up