Recep İvedik 6 İçin Çalışmalar Başladı

Günün Haberi Türkiye
Recep İvedik 6 İçin Çalışmalar Başladı

Şahan Gökbakar’ın tüm zamanların en çok izlenen yerli filmi unvanını taşıyan Recep İvedik serisine 6. halka ekleniyor. Recep İvedik 6 için çalışmalara başlandı.

Beyaz Perde’nin Magazinn.com’dan derledği haberine göre Şahan Gökbakar filmin 2019’un başında vizyona gireceğini açıkladı.Şahan Gökbakar’ın ikonik bir hal alan tiplemesi Recep İvedik’in yeni maceralarını anlatacak olan filmin yönetmen koltuğunu bir kez daha Togan Gökbakar üstlenecek.

Gökbakar; “Recep İvedik 6” müjdesini şu sözlerle verdi; “Togan ile ön hazırlığa başladık. Aklımızda Recep İvedik 6 için iki farklı hikaye var. Şu anda karar verme aşamasındayız. Kararımızı verdiğimiz an senaryolaştırıp çekim planını yapacağız. Recep İvedik 6, 2019 yılının başında muhtemelen Şubat ayında vizyonda olacak” diye konuştu.

Serinin son filmi Recep İvedik 5, 7 milyon 437 bin 50 bilet ve 85 milyon 986 bin 157 lira hasılat ile tüm zamanların en çok izlenen yapımı.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up