Recep İvedik 5 Bugün Vizyonda

Yeni bir rekor gelir mi?

Günün Haberi Türkiye
Recep İvedik 5 Bugün Vizyonda

Serinin merakla beklenen filmi Recep İvedik 5 bugün vizyonda. Şahan Gökbakar‘ın başrolünde olduğu filmin yönetmeni ise Togan Gökbakar. Bilindiği üzere serinin 4’üncü filmi 7 milyondan fazla bilet satarak tüm zamanların en çok izlenen filmi ünvanına sahip.

recep ivedik 5

Serinin 4. filmi Türkiye’de tüm zamanların en çok izlenen yapımı.

İşte Recep İvedik 5’in konusu ve fragmanı:

Recep İvedik mahalle sakinlerinden İsmet’in ailesine taziye ziyaretinde bulunduğu sırada eşinin düştüğü zor duruma üzülerek ona yardım etmek ister. Şoför İsmet’in son görevini yerine getirmek üzere Nurullah’ı da yanına alarak yola çıkarlar. Bu yolcuğun kısa süreceğini hayal eden Recep genç sporculardan oluşan Milli Takımı yurt dışındaki bir spor organizasyonuna götürdüğünü fark ettiğinde artık geri dönüşü olmayan bir macera başlamıştır.

Spor organizasyonuna katılacak ekibin başına gelen talihsiz olay sonucu işler karışırken Recep takımın kontrolünü eline alır. Kazanmaktan başka bir çaresi olmadığına inanan Recep; olayları kendi yöntemleriyle çözmek ister.

Haftanın diğer filmleri için tıklayın.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up