Recep İvedik 4

Vizyondakiler

Recep İvedik 4

Yönetmen: Togan Gökbakar

Oyuncular: Şahan Gökbakar, İrfan Kangı, Barış Gül, Cem Korkmaz

Tür: Komedi

Yapım Yılı: 2014 (117 dk)

Vizyon Tarihi: 21 Şubat 2014

Senaryo: Şahan Gökbakar

Yapım Şirketi: Çamaşırhane

Yapımcı: Emrah Çoban

Yapım Ülkesi: Türkiye

Orijinal Dil: Türkçe

Dağıtıcı Firma: Tiglon

Film Hakkında:

Şahan Gökbakar’ın televizyon programı için yarattığı, ardından üç filmlik seriyle beyazperdeye sunduğu Recep İvedik, dördüncüsüyle vizyona girmeye hazırlanıyor.

Şahan Gökbakar’ın senaristliğini ve başrolünü üstlendiği, Çamaşırhane Film’in yapımcılığında 21 Şubat’ta vizyona girecek Recep İvedik 4’te, Recep İvedik, mahallesindeki çocuk futbol takımına antrenörlük yapmaktadır. Antremanlar için, kendisinin de küçüklüğünden beri futbol oynadığı, mahallenin tek boş alanı olan arsayı kulanmaktadırlar. Recep, bu arsanın bir müteahhite satıldığını öğrenir. Mahalle ve çocuklar için çok değerli olan bu arsayı kaybetmemek için kendi başına satın almak ister. Ancak kendi yöntemleriyle arsanın parasını toparlayamayınca, çareyi Maldivler’de yapılan büyük ödüllü bir yarışmaya katılmakta bulur. Çamaşırhane prodüksiyon şirketinin yapımcılığını üstlendiği filmin yönetmen koltuğunda diğer serilerinde olduğu gibi Şahan Gökbakar’ın kardeşi Togan Gökbakar yer alıyor.

Recep İvedik 4 Film Afişi

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up