Ready Player One’den Özel Video

Hollywood Yakında
Ready Player One’den Özel Video

Steven Spielberg’in yeni bilim kurgu filmi Başlat: Ready Player One’dan özel bir video paylaşıldı.

Aynı adlı Ernest Cline imzalı romandan uyarlanan filmin senaryosunu Zak Penn kaleme aldı. Videoda yazar Ernest Cline, romanı yazarken en büyük ilhamını Spielberg‘in filmlerinden aldığını söylüyor.

Ready Player One’nin Konusu

Yıl 2045, Dünya kaos ve yok olmanın eşiğinde. İnsanlar kurtuluşu, eksantrik ve muhteşem James Halliday’in yarattığı, büyüyen sanal gerçeklik evreni OASIS’te bulurlar. Halliday öldüğünde büyük servetini OASIS’te sakladığı dijital paskalya yumurtasını bulan insana devredeceği için, tüm Dünya rekabet dolu bir yarışmaya girer. Hiç şans verilmeyen genç kahraman Wade Watts de bu yarışmaya katılmaya karar verir ve kendini gizemin, tehlikenin, keşfin fantastik evreninde, zorlu bir hazine avında bulur.

Ready Player One‘nin başrolünde Tye Sheridan, T.J. Miller, Olivia Cooke yer alıyor. Filmin kadrosunda ayrıca Olivia Cooke, Ben Mendelsohn, T. J. Miller, Simon Pegg ve Mark Rylance gibi isimler yer alıyor.

Film, 30 Mart 2018‘de ülkemizde vizyona girecek..

Fragman için tıklayın.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up