Ready Player One’den Altyazılı Fragman

Günün Haberi Hollywood
Ready Player One’den Altyazılı Fragman

Yönetmen Steven Spielberg’in yeni bilim kurgu aksiyon filmi Ready Player One’den altyazılı bir fragman daha yayınlandı.

Ready Player One’nin Konusu

Ernest Cline’in aynı adlı çok satan romanından esinlenen film, 2045 yılında Dünya’nın kaosun uçurumunda ve yok olmanın eşiğindeyken başlıyor. Fakat insanlar, eksantrik ve muhteşem James Halliday’in yarattığı büyüyen sanal gerçeklik evreni OASIS’de bir kurtuluş bulur. Halliday öldüğünde büyük servetini OASIS’te sakladığı dijital paskalya yumurtasını bulan insana devredeceği için tüm Dünya’yı rekabet dolu bir yarışmaya sokar. Şansı olmayan genç kahraman Wade Watts bu yarışmaya katılmaya karar verir ve kendini gizemin, tehlikenin, keşifin fantastik evreninde zorlu hazine avında bulur.

Spielberg’in yönettiği filmin senaryosu Zak Penn ve Ernest Cline’ye ait. Filmin başrollerinde Tye Sheridan, Olivia Cooke, Ben Mendelsohn ve T.J. Miller, Simon Pegg, ve Mark Rylance var. Filmin görüntü yönetmeni ise Janusz Kaminski.

Filmin dünya çapında Mart 2018’de vizyona girmesi bekleniyor.

Yorumlar

 

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up