Rami Malek Terörist Rolüne Şart Koştu

Hollywood

Rami Malek Bond 25 filminde oynadığı terörist rolünü tek bir şartla kabul ettiğini belirtti: “Karakter Arapça konuşan veya işlediği suçlara dini gerekçeler gösteren bir terörist olmayacak.”

Son olarak Bohemian Rhapsody filminde Freddie Mercury’yi canlandırdığı performansıyla Oscar’da En İyi Erkek Oyuncu Ödülü’nü kazanan Rami Malek, şu sıralar çekimleri devam eden Bond filminin kötü adamını canlandırıyor.

The Mirror’a konuşan Oscar ödüllü oyuncu, rolü kabul etmeden önce filmin yönetmeni Cary Fukunaga ile konuştuğunu açıkladı. Canlandırdığı kötü adamın yaptıklarının asla dini gerekçelerle yapmadığına emin olmak istediğini söyledi. Aktör rolüyle ilgili “Çok farklı bir terörist ve büyük bir karakter” olduğunu sözlerine ekledi. Malek, filmde canlandırdığı kötü adamı “tehlikeli yeni teknolojiyle donanmış gizemli bir kötü adam” olarak tanımlanıyor.

Senaryosunun tekrar yazıldığı ve aynı anda çekimlerine de başlanan filmin yönetmen koltuğuna Cary Fukunaga otururken, senaryo değişikliği için Neil Purvis ve Robert Wade’in senaryosunu yeniden yazmak üzere Scott Z. Burns görevlendirilmişti. Buna ek olarak da filmin senarist ekibine Daniel Craig’in yardımlarıyla Fleabag dizisinin yaratıcısı Phoebe Waller-Bridge eklendi.

Daniel Craig’in başrolünde yer alacağı Bond 25, ülkemizdeki izleyicileriyle 8 Nisan 2020 tarihinde sinemalarda buluşmak için hazırlanıyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up