Rambo ve Kaçış Planı

Serbest Kürsü

Kacis-Plani-Escape-Plan (9)

Aksiyon dolu filmlerin seyircisi misiniz? O zaman Sylvester Stallone’un Kaçış Planı’nı kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim.

Sylvester’in fanları için söylüyorum, onun fılmlerini aksiyonsuz düşünemezsiniz değil mi?

Filmlerinin vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir aksiyon. Yıllar sonra tanıdığımız o Rambo’nun biraz ihtiyar versiyonunu görebilirsiniz filmde.

Kaçış Planın’da, son zamanlarda ortaya çıkan Melekler Cehennemi serisinde Sylvester’in rol arkadaşı olan Arnold Schwarzenegger yine de karşınıza çıkıyor.

Çok hoş bir süpriz olmuş bence.

Firar uzmanı olan Ray Breslin (Sylvester Stallone), hapishanelerin zaaf noktalarını bulmak üzere mahkûm kılıfıyla yolu zindanlara düşer ve oradan firar yollarını araştırır.

Ancak bu işten rahatsız olan karanlık güçler ona bir tuzak kurup yeri belli olmayan, güvenliği son derece sağlam bir hapishaneye gönderirler onu.

Orada Rottmayer (Arnold) ile karşılaşan Breslin firar için plan kurar.

Filmin sonuna kadar macera ve aksiyon dolu bir hikaye sizleri bekliyor. Kesinlikle zevkle izleyeceğiniz bir film. Kaçırmayın derim…

Mohammed Mossavi

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up