Rambo: Last Blood’dan İlk Fragman

Günün Haberi Hollywood

Sylvester Stallone’nin bir kez daha Rambo rolüyle sinemaseverlerin karşısına çıkacağı Rambo: Last Blood’dan ilk fragman yayınlandı.

Rocky serisini yeniden canlandıran Creed sonrasında Rambo serisini de devam ettiren Sylvester Stallone, 11 yıl aradan sonra beyaz perdeye geri dönüyor. Serinin 5. filmi olan Rambo: Last Blood, 20 Eylül’de vizyona girecek.

1982 First Blood’dan sonra çıkan Rambo filminin son halkası olacağı tahmin edilen film, yıllarca yurt dışında maceradan maceraya atıldıktan sonra Arizona’daki aile çiftliğinde sessiz sakin bir yaşam sürmeyi planlayan Rambo’nun bir Meksika karteli tarafından kaçırılan genç kadınları kurtarmak için giriştiği macerayı konu alacak.

Stallone’nin Matthew Cirulnick ile birlikte kaleme aldığı filmin yönetmenliğini Adrian Grunberg üstleniyor.

Filmin oyuncu kadrosunda Stallone’ye Adriana Barraza, Paz Vega, Yvette Monreal, Sergio Peris-Mencheta, Oscar Jaenadam ve Joaquín Cosío eşlik ediyor. Film, 20 Eylül’de sinemaseverler ile buluşacak.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up