Rambo 5’in Kötü Adamı Bulundu

Hollywood

Sylvester Stallone’lu aksiyon serisi Rambo filminin yeni macerasında kötü adam Sergio Peris-Mencheta olacak.

Snowfall dizisinde ve Life Itself  filminden tanıdığımız Sergio Peris-Mencheta Rambo 5′in kadrosuna dahil oldu. İspanyol aktör filmin kötü adamı olan Hugo Martinez’i oynayacak.

Filmin oyuncu kadrosunda şu anda Yvette Monreal ve İspanyol aktris Paz Vega yer alıyor. Yönetmen koltuğunda Adrian Grunberg otururken, filmin senaryosunu başrol Stallone ve Matthew Cirulnick ikilisi kaleme alıyor.

Yeni devam halkasında, eski bir asker olan John Rambo’yu Arizona’daki bir çiftlikte yaşarken yoğun bir şekilde travma sonrası stres bozukluğu ile baş etmeye çalışırken buluyoruz. Bulabildiği her yerde gündelik iş bulmaya çalışan ve hayatını idame ettirmeye çalışan Rambo, beladan uzak durmaya çabalamaktadır. Ancak günün birinde arkadaşı ve emlak müdürü Maria’dan aldığı haber bu durumu değiştirir. Maria’nın torunu bir parti için Meksika sınırını geçtikten sonra kaybolmuştur. Bu yüzden John, gençleri bulmak için sınırın güneyini dolaşır. Bu görev, Rambo’nun bir insan kaçakçılığı çetesini ortaya çıkarmasıyla birlikte oldukça tehlikeli bir hal alır. Rambo adaleti sağlamak için üvey kız kardeşi de kaçırılan bir gazeteci ile birlikte çalışmaya başlar. Rambo kaçırılan kızları kurtarmak ve acımasız bir suç liderini dize getirmek için bütün yeteneklerini kullanmak zorundadır.

Çekimleri şu sıralarda Bulgaristan’da devam eden filmin önümüzdeki sene vizyona girmesi bekleniyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up