Rainn Wilson: Dwight koronavirüsü zombi istilasıyla karıştırırdı

Diziler Günün Haberi
The Office dizisinde 9 sezon boyunca Dwight Schrute’a hayat veren Rainn Wilson, karantina günlerinde karakterin vereceği tepkilerle ilgili yorumlarda bulundu.

Televizyon tarihinin en iyi dizileri arasında yer alan ve 9 sezon boyunca yayın hayatını devam ettiren The Office’in etkileri hala devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda dizinin oyuncularından John Krasinski’nin YouTube üzerinden başlattığı Some Good News başlıklı program, kısa sürede büyük beğeni kazanarak karantina sürecinde insanlara moral oldu.

Dizinin bir diğer oyuncusu olan Rainn Wilson ise, Entertainment Weekly’ye verdiği bir röportajda canlandırdığı Dwight Schrute karakteriyle ilgili yorumlarda bulundu. Karakterin karantina sürecindeki hallerini öngören Wilson, “Dwight’ın tavsiyesi tamamen kendini savunma üzerinde çalışmakla ilgili olurdu. Muhtemelen Dwight koronvirüsü zombi istilasıyla karıştırırdı.” dedi.

Rainn Wilson ayrıca, Netflix’in son döneme damga vuran Tiger King belgeselinin Dwight üzerinde büyük bir etki yaratacağını da dile getirdi. “Muhtemelen Dwight Schrute’un Pennsylvania bölgesinde bir yerde, Tiger King’den esinlenerek inşa ettiği Schrute Hayvanat Bahçesi olurdu.” diyerek belgesel özelinde ilginç bir yorumda bulundu.

Rainn Wilson‘ın hayat verdiği Dwight Schrute karakteri, dizinin en çok konuşulan karakterleri arasında yer alıyor. Kendine has hayat tarzı ve saf kötülük anlayışıyla uzun süre ekran başındaki seyirciyi güldürmeyi başardı.

Kaynak: Entertainment Weekly

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up