Quentin Tarantino İki Yeni Kitap Yazıyor

Günün Haberi Hollywood

Dünyaca ünlü usta yönetmen Quentin Tarantino bu sefer kaleme alacağı iki farklı kitap ile okuyucusunun karşısına çıkacak.

Hollywood’un en iyi yönetmenlerinden biri olan Quentin Tarantino bu sefer okuyucularının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Usta yönetmenin iki farklı kitabı kaleme aldığı açıklandı. Kitaplardan biri geçtiğimiz yıl seyrettiğimiz Once Upon a Time in Hollywood filminin kitap versiyonu olacak. Once Upon a Time in Hollywood kitabı, filmden farklı bir pencere açarak okuyucuya filmde görülmemiş hisler uyandırmaya talip görünüyor.

Tarantino‘nun kaleme alacağı diğer bir kitap ise sinema öğrenicilerine ders niteliğinde olacağı aşikar. Cinema Speculation adı ile okuyucularla buluşacak eser, 70’ler sinemasına ışık tutacak. Tarantino‘nun eleştirilerinin ve sinema üzerine yazılarının da yer alacağı ikinci kitap, sinema üzerine bir derleme olacak gibi görünüyor.

HarperCollins yayınevi ile anlaşan Tarantino‘nun kitapları, 2021 yılında raflarda yer alması bekleniyor.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up