Queen Oscar Töreninde Sahne Alacak

Hollywood

Bohemian Rhapsody filmine konu olan Queen grubu, 24 Şubat’ta düzenlenecek Oscar ödül töreninde sahne alacak.

Önümüzdeki günlerde düzenlenecek olan 91. Oscar Ödülleri için oldukça meraklı bir bekleyiş sürüyor. Önce sunucusuz bir ödül töreni gerçekleşeceğini açıklayan Akademi, daha sonra ise bazı ödüllerin reklam aralarında verileceğini duyurmasıyla bir çok usta isimden ağır eleştiriler almıştı.

Bu senenin en çok konuşulan konuları arasında yer almayı başaran Akademi, şimdi ise Bohemian Rhapsody konu olan Quenn grubundan Brian May ve Roger Taylor’ın ödül töreninde sahne alacaklarını açıkladı. Brian May ve Roger TaylorAdam Lambert‘la birlikte ödül töreninde sahne alacak.

Daha önce A Star Is Born filmiyle En İyi Orijinal Şarkı dalında aday olan Lady Gaga’nın, Bradley Cooper ile beraber Shallow şarkısını seslendireceği duyurulmuştu. Ayrıca RBG belgeselinden I’ll Fight ile Mary Poppins Returns’ten The Place Where Lost Things Go parçaları da törende canlı olarak seslendirilecek.

Yorumlar

 
Sinefesto 2011 yılında kurulan, Türkiye'nin en güncel sinema haber sitesidir.

Yorum yazın

Lütfen gerekli tüm alanları doldurunuz. *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

Lost Password

Sign Up